Bukowski

sprzedaz@budmarbudownictwo.pl
+48 601 636 673

O firmie

Deweloper BUKOWSKI BUD-MAR sp. z o.o.

Inwestycja Bednarska 4 realizowana jest przez firmę BUKOWSKI BUD-MAR sp. z o.o., która jest jednocześnie wykonawcą, inwestorem oraz deweloperem.

Firma BUKOWSKI BUD-MAR sp. z o.o. została założona 05.07.2023 roku. Powstanie Spółki spowodowane było chęcią rozpoczęcia działalności deweloperskiej na własny rachunek i pod własną marką. Nie oznacza to jednak, że Spółka nie posiada doświadczenia w branży budowlanej a w szczególności branży deweloperskiej. Wspólnik Spółki Marcin Bukowski przez wiele lat z sukcesami działa na rynku łódzkich nieruchomości zarówno jako wykonawca jak i deweloper prowadząc działalność gospodarczą w ramach Spółki PBUH „BUD-MAR” L. Boguń M. Bukowski sp. j. oraz w ramach PBUH „BUD-MAR” Marcin Bukowski. Przedmiotem działalności Spółki jest realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków.

Co nas cechuje?

Uczciwość i wiarygodność finansowa

Cieszymy się zaufaniem oraz mamy duże grono zadowolonych klientów, którzy wystawią Nam dobrą opinię. Jesteśmy wiarygodną i stabilną finansowo Spółką.

Odpowiedzialność

Odpowiadamy za pracę naszych wykonawców czy ekip budowlanych, na bieżąco kontrolujemy przebieg prac. Bierzemy odpowiedzialność za końcowy efekt każdej realizacji. Nasi Klienci wiedzą, że w razie pojawienia się problemów po zamieszkaniu w nowym budynku, mają do kogo się zwrócić.

Indywidualne podejście do klienta

Wykonujemy modyfikacje wnętrza na życzenie klienta. Zmiana usytuowania ścianek działowych? Przyłączy? Dodanie punktów elektrycznych? Inny wymiar otworów drzwiowych? Dla Nas nie stanowi to problemu.

22

lat doświadczenia w branży budowlanej

18

lat własna działalność gospodarcza

7

zrealizowanych inwestycji deweloperskich

Scroll to Top